Szkolenia dla firm.

Autoprezentacja w Twojej firmie.

 • 2 trenerów

 • 46 przeprowadzonych szkoleń

 • 159 godzin na sali szkoleniowej

 • 1 062 przeszkolonych osób

To, w jaki sposób prezentują się pracownicy, ma ogromny wpływ na wizerunek całej firmy. Prowadzimy szkolenia i konsultacje indywidualne z zakresu autoprezentacji podczas spotkań biznesowych i konferencji. Pracujemy nad skuteczną komunikacją w interakcji z drugą osobą oraz podczas wystąpień publicznych, aby zwiększyć efektywność biznesową pracowników zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Szkoliłyśmy

Wspólnie możemy zrealizować:

 • szkolenie Sztuka Autoprezentacji w Biznesie
  Uczestnicy szkolenia poznają tajniki autoprezentacji, dzięki którym będą świetnie prezentować się podczas spotkań z klientami, zebrań czy konferencji. Nauczą się jak radzić sobie ze stresem, a spotkania biznesowe staną się okazją do budowania profesjonalnego wizerunku firmy i umacniania pozycji eksperta.

 • szkolenie Komunikacja i dawanie feedback’u
  Komunikacja od zawsze była motorem rozwoju człowieka. Podczas szkolenia wykorzystujemy model komunikacji wg. von Thuna. Dzięki temu uczestnicy najpierw rozpoznają swój styl komunikacji, a następnie pracują nad modelem komunikacji w zespole. Przedstawiamy również techniki udzielania konstruktywnego feedbacku.

 • szkolenie Biznesowy savoir-vivre i profesjonalny wizerunek
  Znajomość zasad etykiety biznesowej to klucz do tworzenia  profesjonalnego wizerunku firmy. Uczestnicy szkolenia zwiększą swoją świadomość zasad savoir-vivru, by godnie reprezentowali firmę na zewnątrz. Poruszymy zagadnienia przedstawiania się, przywitań, przepuszczania w drzwiach, korespondencji mailowej i doboru stroju.

 • szkolenie Wystąpienia publiczne dla liderów zespołów
  Uczestnicy tego szkolenia poznają narzędzia przyciągania uwagi i zainteresowania publiczności. Nauczą się jak wykorzystać moc storytellingu, by zapadać w pamięć. Ćwiczenia praktyczne pokażą jak mówić głośno, wyraźnie i czuć się pewnie na scenie. Rozprawimy się z tremą, pokazując metody radzenia sobie ze stresem. Możliwa praca z kamerą.

Zakres tematyczny powyższych szkoleń jest przykładowy, dlatego możemy poddawać go modyfikacjom zgodnie z preferencjami i potrzebami szkoleniowymi w Twojej firmie.

Opinie.

Alina i Marlena to osoby pełne pasji! Ewidentnie robią to, co kochają! Warsztaty, które prowadzą są konkretne i na temat. Pełne przykładów i ćwiczeń do zastosowania od zaraz. Pełen profesjonalizm, a przy tym autentyczność, która dziś jest prawdziwym wyróżnikiem. Jeśli chcesz się lepiej prezentować i skutecznie przekazać światu, to czym się zajmujesz – skorzystaj z oferty szkoleń Autokreacji!

Michał Szczepanek, michalszczepanek.pl

Najpierw byłem na całodniowym szkoleniu, a kiedy zobaczyłem ich profesjonalizm, wiedziałem, że chcę przyjść na konsultacje! Alina i Marlena robią świetną robotę, bo pokazują, że autoprezentacja nie jest wyłącznie poznaniem zewnętrznych czynników, takich jak: głos, mowa ciała, przygotowanie techniczne, ale lepszym wyrażeniem tego, kim się jest obecnie i do czego dąży się w przyszłości. To taka wartość dodana w trakcie współpracy z nimi!

Rafał Gelzok, HARTWORK

Pierwszy występ na żywo przed kamerą był dla mnie ogromnym wyzwaniem. Miałam 3 dni na przygotowanie. W tak krótkim czasie nie byłam w stanie zrobić wszystkiego więc postawiłam na najważniejsze kwestie. Jedną z nich było przygotowanie mojego wizerunku. Dziewczyny w mgnieniu oka odpowiedziały na mój telefon z prośbą o pomoc. Już kilka godzin później wspólnie stworzyłyśmy plan działania. Ich rady okazały się niezastąpione. Dziewczyny podkreślały moje mocne strony i doradzały jak je wykorzystać. W przyszłości bez wątpienia skorzystam z ich usług ponownie.

Katarzyna Dziadosz, Ślubna Pracownia

Odwaga jest słowem najbardziej pasującym do projektu Autokreacja i jego Autorek. Tylko dzięki takiemu odważnemu podejściu do Klienta otrzymujesz gwarancję zrozumienia Twoich potrzeb i uświadomienia, jak ważne jest umiejętne budowanie własnego wizerunku. Mało jest osób, które podejmują się wyzwań w tak specyficznej dziedzinie jaką jest fundraising, dlatego tym bardziej cieszę się z profesjonalnego wsparcia, jakie otrzymujemy od Autokreacji.

Kontakt.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zapytać o szczegóły szkolenia dla swojej firmy.