Szkolenia otwarte.

Siła autoprezentacji w biznesie.

[dzień I]

Jeśli pracujesz z klientami lub w zespole, to wiesz, że dobra współpracy zawsze bazuje na efektywnym porozumiewaniu się. Najczęstszym źródłem nieporozumień jest brak precyzji w komunikacji lub brak dostosowania języka do odbiorcy. Opanuj więc umiejętność wyrażania swoich myśli i bądź świadom mowy własnego ciała, a zyskasz na pewności siebie i polepszysz swoje relacje biznesowe i prywatne.

  • DLA KOGO: dla osób, które mają własną firmę lub myślą o założeniu swojego biznesu i chcą rozwinąć swoje umiejętności autoprezentacji [start-upowcy, właściciele firm, osoby prowadzące szkolenia w pracy lub pracujące z klientem, osoby przedsiębiorcze].

  • CEL SZKOLENIA: usprawnienie komunikacji dla osiągania większej skuteczności biznesowej. Skuteczna komunikacja to nie tylko mówienie i słuchanie, a umiejętność, dzięki której budujemy dobre relacje i odczytujemy to, co niewypowiedziane.

  • BONUS [przy zakupie w przedsprzedaży]: podczas szkolenia otrzymasz możliwość nagrania swojego wystąpienia na kamerę. Po szkoleniu prześlemy Ci mailowo Twoje nagranie wraz ze szczegółowym feedbackiem rozwojowym, abyś wiedział nad czym szczególnie warto pracować.

589 PLN

Cena zawiera udział w dwóch dniach szkolenia, materiały szkoleniowe oraz przerwę kawową. Cena nie zawiera lunchu.

Siła autoprezentacji w biznesie.

[dzień II]

Jak wybieramy ludzi do współpracy? Przede wszystkim kierując się zaufaniem i rekomendacjami. Dlatego, by rozwijać własną firmę potrzebujesz stworzyć markę osobistą – autentyczną i rozpoznawalną. Wiemy jak ciężko wypracować strategię marki samemu w domu. Dlatego podczas szkolenia przeprowadzimy Cię przez cały proces i odkryjemy Twój naturalny potencjał, o którym być może jeszcze sam nie wiesz.

  • DLA KOGO: dla osób, które mają własną firmę lub myślą o założeniu swojego biznesu i chcą rozwinąć swoje umiejętności autoprezentacji [start-upowcy, właściciele firm, osoby prowadzące szkolenia w pracy lub pracujące z klientem, osoby przedsiębiorcze].

  • CEL SZKOLENIA: dzięki pracy warsztatowej uczestnicy stworzą podstawy swojej marki, odkryją naturalne predyspozycje oraz dowiedzą się jak odbiera ich otoczenie. Przedstawimy też zasady biznesowego savoir-vivre’u. Porozmawiamy również o tym, kiedy powstaje stres i jak go kontrolować, by nie powstrzymywał nas przed działaniem.

  • BONUS [przy zakupie w przedsprzedaży]: otrzymasz bezpłatnie nasz e-book: „Jak przygotować się do prezentacji”.

589 PLN

Cena zawiera udział w dwóch dniach szkolenia, materiały szkoleniowe oraz przerwę kawową. Cena nie zawiera lunchu.

Opinie.

Alina i Marlena to osoby pełne pasji! Ewidentnie robią to, co kochają! Warsztaty, które prowadzą są konkretne i na temat. Pełne przykładów i ćwiczeń do zastosowania od zaraz. Pełen profesjonalizm, a przy tym autentyczność, która dziś jest prawdziwym wyróżnikiem. Jeśli chcesz się lepiej prezentować i skutecznie przekazać światu, to czym się zajmujesz – skorzystaj z oferty szkoleń Autokreacji!

Michał Szczepanek, michalszczepanek.pl

Najpierw byłem na całodniowym szkoleniu, a kiedy zobaczyłem ich profesjonalizm, wiedziałem, że chcę przyjść na konsultacje! Alina i Marlena robią świetną robotę, bo pokazują, że autoprezentacja nie jest wyłącznie poznaniem zewnętrznych czynników, takich jak: głos, mowa ciała, przygotowanie techniczne, ale lepszym wyrażeniem tego, kim się jest obecnie i do czego dąży się w przyszłości. To taka wartość dodana w trakcie współpracy z nimi!

Rafał Gelzok, HARTWORK

Pierwszy występ na żywo przed kamerą był dla mnie ogromnym wyzwaniem. Miałam 3 dni na przygotowanie. W tak krótkim czasie nie byłam w stanie zrobić wszystkiego więc postawiłam na najważniejsze kwestie. Jedną z nich było przygotowanie mojego wizerunku. Dziewczyny w mgnieniu oka odpowiedziały na mój telefon z prośbą o pomoc. Już kilka godzin później wspólnie stworzyłyśmy plan działania. Ich rady okazały się niezastąpione. Dziewczyny podkreślały moje mocne strony i doradzały jak je wykorzystać. W przyszłości bez wątpienia skorzystam z ich usług ponownie.

Katarzyna Dziadosz, Ślubna Pracownia

Odwaga jest słowem najbardziej pasującym do projektu Autokreacja i jego Autorek. Tylko dzięki takiemu odważnemu podejściu do Klienta otrzymujesz gwarancję zrozumienia Twoich potrzeb i uświadomienia, jak ważne jest umiejętne budowanie własnego wizerunku. Mało jest osób, które podejmują się wyzwań w tak specyficznej dziedzinie jaką jest fundraising, dlatego tym bardziej cieszę się z profesjonalnego wsparcia, jakie otrzymujemy od Autokreacji.