Gdyby ktoś na początku naszej znajomości powiedział nam,

że w przyszłości będziemy prowadzić wspólnie firmę…

co więcej, będziemy czerpać ogromną przyjemność z naszej pracy, to powiedziałybyśmy… Tak! To bardzo możliwe!

Cześć!

Nazywam się Alina Osowska.

Nie możemy żyć bez komunikacji! To dzięki niej zakładamy firmy, pozyskujemy klientów, budujemy wizerunek eksperta. Umiejętność komunikacji to nasze narzędzie do osiągania celów. Wystarczy, że nauczysz się odpowiednio z niego korzystać.

Jestem psychologiem, a moje serce skradła psychologia społeczna. Od trzech lat na salach szkoleniowych oraz na scenach wydarzeń społecznych, dzielę się swoją wiedzą z zakresu autoprezentacji w biznesie. Współpracowałam m.in. z Absolvent Talent Days, TEDxYouth Kazimierz, Toastmasters, a także z firmami z branż IT, nieruchomości, finansów, administracji, marketingu, produkcji oraz stowarzyszeniami.

Ponad 2000 przeszkolonych osób oraz ich pozytywne opinie są dla mnie bodźcem do podejmowania ambitnych wyzwań.

Alina Osowska | Psycholog
Alina Osowska | Psycholog
Alina Osowska Psycholog Autokreacja Autoprezentacja w biznesie

Moje specjalizacje:

 • Mowa ciała i komunikacja niewerbalna
 • Komunikacja werbalna
 • Biznesowy savoir-vivre
 • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna marki
 • Kognitywistyka w prezentacjach multimedialnych

Moje wybrane publikacje:

Miło mi Cię poznać!

Nazywam się Marlena Momot.

Scena zawsze mnie przyciągała, a moja pasja do aktorstwa przerodziła się w miłość do występów na salach szkoleniowych, konferencjach i eventach branżowych. To tam dzielę się swoją wiedzą z autoprezentacji, były to np.: TEDxYouth, Przedsiębiorcza Kobieta, LinkedIn Local czy Absolvent Talent Days. 

Jestem certyfikowanym trenerem i absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zawodowo zajmuję się również marketingiem, zdobywając doświadczenie w międzynarodowych firmach.

Chętnie pokażę Ci jak zaprzyjaźnić się z wystąpieniami publicznymi. Przy odrobinie praktyki i wiedzy, nie będziesz mieć sobie równych na scenie!

Marlena Momot | Certyfikowany Trener
Marlena Momot | Certyfikowany Trener
Marlena Momot Certyfikowany Trener Autokreacja Autoprezentacja w biznesie

Moje specjalizacje:

 • Praca nad naturalną pewnością siebie i radzeniem sobie ze stresem
 • Wydobywanie potencjału i mocnych stron
 • Wizerunek w biznesie
 • Storytelling
 • Warsztat sceniczny
 • Praca z Cyklem Kolba

Moje wybrane publikacje:

Każdy ma swoją historię, nasza zaczęła się w 2013 roku…

Poznałyśmy się jeszcze na studiach. Już wtedy organizowałyśmy wspólne projekty, konferencje, i z takim samym zaciekawieniem weszłyśmy w świat trenerstwa.

Pewnego dnia spotkałyśmy się na konferencji podczas panelu networkingowego…

Wyobraź sobie salę, która mieści kilkaset osób, a w niej certyfikowanych trenerów, coachów i facylitatorów. Każdą z tych osób chciałyśmy poznać, bo od każdej mogłyśmy się wiele nauczyć. Szybko zajęłyśmy jednak miejsca obok siebie. Ze sceny padło zdanie: odwróć się do osoby siedzącej obok i zastanów się, jak możecie sobie pomóc biznesowo.

Hmmm… Jak jeszcze możemy sobie pomóc biznesowo, skoro mamy za sobą już wiele wspólnych projektów? Czy jest w ogóle sens robić networking z osobą, którą dobrze się zna?!

Podeszłyśmy do tego ćwiczenia z podobnym entuzjazmem…

Po chwili okazało się jednak, że obydwie chcemy zawodowo prowadzić szkolenia we własnych firmach. W związku z tym, że wcześniej organizowałyśmy wspólnie różne projekty, doskonale wiedziałyśmy, w jaki sposób pracujemy, jak się komunikujemy i jakie mamy umiejętności.

Stało się! To wtedy podjęłyśmy decyzję, że będziemy działać razem.

Tak właśnie zrodziła się AUTOKREACJA, w której od kilku lat z prawdziwą pasją

prowadzimy szkolenia i konsultacje z autoprezentacji w biznesie.

Z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia

stworzyłyśmy portfolio usług.

Tworzymy szkolenia dla firm. Prowadzimy konsultacje indywidualne. Projektujemy treści komunikacji.

Przygotowałyśmy także kursy online. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

SZKOLENIA
DLA FIRM

więcej

KONSULTACJE
INDYWIDUALNE

więcej

PROJEKTOWANIE
KOMUNIKACJI

więcej

KURSY
ONLINE

więcej

Współpracowałyśmy ze wspaniałymi osobami i firmami,

oto opinie naszych klientów.

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach przed TEDx i był to bardzo dobrze przygotowany kilkugodzinny kurs. SPOILER ALERT: Rada, aby „dawać rady” na końcu prezentacji wpłynęła na mój TEDx talk, jak i na prezentacje, o których jeszcze nie wiem, że będę je robiła 🙂 Duży profesjonalizm, serdeczne dziewczyny, moc uśmiechu i świetnie zaprezentowana wiedza 🙂 Dzięki Marlena i Alina!

Z Autokreacją spędziłam bardzo wartościowe dwa dni. Dziewczyny zadbały o przyjazną atmosferę i podzieliły się swoją wiedzą nie tylko na szkoleniu ale i po, dając solidny feedback. Sama wiedza, wiemy, że dzisiaj nie wystarcza i liczy się również podejście, które w przypadku Aliny i Marleny na pewno bardzo inspiruje i motywuje do zmian. Pracuję na co dzień jako rekruter i na swojej drodze spotykam bardzo dużo wyzwań, przede wszystkim tych związanych z komunikacją. W dobie pojawiających się również co chwila nowych technologii, potrzebna jest ciągła nauka i rozwój właśnie kompetencji miękkich. Mamy naprawdę wiele możliwości ale czasem nie wiemy, na które szkolenie w zasadzie się wybrać. Na pewno warto zainwestować w warsztaty z Autoprezentacji u Aliny i Marleny.

Dominika Sepiół, Talent Recruiter | FarmaProm

Gdybym chciał jednym słowem opisać wrażenia po dwudniowym szkoleniu „Autoprezentacja w biznesie”, wybrałbym słowo: WOW! Dlaczego? Powody są dwa – Alina i Marlena. Tworzą magiczny tandem, doskonale wzajemnie dopełniają swoje umiejętności oraz charaktery, a przede wszystkim są świetnie przygotowane. Szkolenie obfitowało przede wszystkim w praktyczną wiedzę, konkretne przykłady i doskonale opracowane ćwiczenia. Praktycznie każdą jedną sugestię można wdrożyć od razu w życie, natomiast jeśli coś wymaga dodatkowej pracy, Autokreacja ma na to rozwiązanie. Proces nauki opracowany jest w sposób angażujący uczestnika, ale jednocześnie bardzo subtelny, dzięki czemu każdy może bez obaw i skrępowania otworzyć się, aby w pełni przepracować wszystkie elementy szkolenia. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce poprawić świadomość swoich zachowań, a także wpłynąć na wrażenie, jakie wywiera w relacjach z innymi ludźmi.

Miałam przyjemność brać udział w kilku szkoleniach Autokreacji – dla różnych grup i muszę przyznać, że kontent jest zawsze precyzyjnie przygotowany pod daną grupę odbiorców. Alina i Marlena są bardzo profesjonalne, a z drugiej strony widać, że szkolenie innych sprawia im wielką radość – stąd niesamowicie przyjazna atmosfera, którą rozsiewają wokół.

Alicja Wojciechowska, Agent Nieruchomości | HUB. broker

Alina i Marlena to osoby pełne pasji! Ewidentnie robią to, co kochają! Warsztaty, które prowadzą są konkretne i na temat. Pełne przykładów i ćwiczeń do zastosowania od zaraz. Pełen profesjonalizm, a przy tym autentyczność, która dziś jest prawdziwym wyróżnikiem. Jeśli chcesz się lepiej prezentować i skutecznie przekazać światu, to czym się zajmujesz – skorzystaj z oferty szkoleń Autokreacji!

Najpierw byłem na całodniowym szkoleniu, a kiedy zobaczyłem ich profesjonalizm, wiedziałem, że chcę przyjść na konsultacje! Alina i Marlena robią świetną robotę, bo pokazują, że autoprezentacja nie jest wyłącznie poznaniem zewnętrznych czynników, takich jak: głos, mowa ciała, przygotowanie techniczne, ale lepszym wyrażeniem tego, kim się jest obecnie i do czego dąży się w przyszłości. To taka wartość dodana w trakcie współpracy z nimi.

Rafał Gelzok, Właściciel | Hartwork

Bardzo wartościowe szkolenie „Autoprezentacja w biznesie”! Polecam każdemu – nie tylko właścicielom firm oraz osobom, które mają kontakt z klientem. Szkolenie daje możliwość dużego poszerzenia horyzontów w omawianej tematyce, a poza tym jest mega ciekawe! Przez całe 7 godzin szkolenia uczestnicy byli zaangażowani. Polecam wybrać się na to wspaniałe szkolenie i ocenić samemu!

Wojciech Sałęga, Test Manager | Ericsson

Bardzo pomocne szkolenie na temat autoprezentacji w biznesie! Przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, jednak nie pozbawione profesjonalizmu. Duża dawka wiedzy, popartej badaniami naukowców, pomaga spojrzeć na siebie z innej perspektywy i przeanalizować swoje mocne i słabe strony. Polecam w 100%, dziewczyny robią super robotę!

Daga Tworkowska, Koordynator Główny | Projekt Przedsiębiorcza Kobieta w Białymstoku

Wspaniały duet trenerek o ogromnej empatii, świetnym warsztacie oraz szacunku i intuicji do ludzi. Chętnie dzielą się wiedzą, inspirują i dodają innym skrzydeł! Na szkoleniach doskonale się uzupełniają i perfekcyjnie korzystają ze swoich mocnych stron, dając z siebie innym to, co w nich najlepsze. Zachowują przy tym najwyższe standardy pracy, w których człowiek, wartości i przestrzeń mają dla nich znaczenie. Praca z nimi jest wielką przyjemnością. Mają tę moc!

Paulina Zuń

Bądźmy

w kontakcie.

Masz pomysł na współpracę? Chcesz z nami porozmawiać? Napisz maila, wiadomość na Facebook’u lub zadzwoń +48 505 765 204.

Autokreacja

kontakt@autokreacja.net

+48 505 765 204