Tworzymy

szkolenia dla firm.

Wykorzystujemy do tego wiedzę psychologiczną, łącząc ją z najlepszymi praktykami biznesowymi.

Przed stworzeniem szkolenia zapoznamy się ze środowiskiem Twojej firmy. Zapytamy Cię o pracowników i ich wyzwania. Dzięki temu zaprojektujemy materiał szkoleniowy tak, by uczestnicy pracowali na swoich codziennych przykładach. To pozwoli im z powodzeniem wykorzystywać nabyte umiejętności każdego dnia w pracy.

Obszary, z których

prowadzimy szkolenia.

szkolenie: Wystąpienia publiczne

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie boi się publicznego przemawiania! Sztuka wystąpień publicznych to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności dzisiejszych czasów. Posiadając umiejętność wystąpień publicznych, budzimy uznanie i budujemy wizerunek eksperta w branży.

Uczestnicy szkolenia z wystąpień publicznych poznają narzędzia przyciągania uwagi słuchaczy, dzięki czemu ich prezentację będą zapamiętywane. Nauczą się, jak gestykulować podczas przemówienia, jak poruszać się po scenie oraz jak przygotować prezentację. Dzięki intensywnej pracy warsztatowej, jakość ich prezentacji znacząco wzrośnie.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie.

szkolenie: Wystąpienia online

Coraz częściej przenosimy swoją pracę do świata online. Jak sprawnie nauczyć się profesjonalnej prezentacji podczas spotkań online i rozmów biznesowych na wideo, czy webinarów? Dla wielu z nas to nowość. Jednak pytanie, jak czuć się swobodnie przed kamerą i prezentować się profesjonalnie podczas wystąpień online wielu spędza sen z powiek…

Szkolenie z wystąpień online stworzone jest z myślą o osobach, które coraz częściej prowadzą prezentacje przez Internet. Uczestnicy szkolenia wystąpienia online dowiedzą się jak zapanować nad swoją mową ciała i głosem przed kamerą, jak wybrać kadr i ustawić oświetlenie, aby wyglądać profesjonalnie. Ponadto przekażemy wskazówki dotyczące projektowania slajdów do prezentacji online.

To szkolenie realizujemy online.

szkolenie: Autoprezentacja podczas spotkań biznesowych

Nie kupujemy produktów czy usług, kupujemy sprzedawcę! Podejmujemy współpracę z osobami, z którymi dobrze nam się rozmawia, które potrafią nas słuchać i odpowiadają na nasze potrzeby. Umiejętności autoprezentacji możemy nabyć, dzięki autoanalizie i odpowiednim ćwiczeniom warsztatowym.

Podczas szkolenia z autoprezentacji uczestnicy dowiedzą się jak prezentować się podczas spotkań sprzedażowych, rozmów biznesowych czy networkingu. Wykorzystamy ćwiczenia warsztatowe, aby pracować nad mową ciała, komunikacją werbalną i niewerbalną oraz perswazją. Dzięki temu uczestnicy zyskają na pewności siebie w sytuacjach biznesowych, co wpłynie pozytywnie na wizerunek całej firmy.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie.

szkolenie: Autoprezentacja podczas spotkań online

Spotkania online to jednak spore ograniczenie dla kontaktu bezpośredniego z drugą osobą. Nie ulega jednak wątpliwości, iż to jakie wrażenie wywrzemy na drugiej osobie – naszym kliencie, partnerze biznesowym, pracowniku – ma ogromne znaczenie w przebiegu całej współpracy.

Uczestnicy szkolenia online z zakresu autoprezentacji przed kamerą dowiedzą się jak wykorzystywać swój głos, gesty i mimikę podczas zdalnych spotkań sprzedażowych i rozmów biznesowych, by wypadać profesjonalnie. Podczas szkolenia zdalnego każdy z uczestników będzie miał okazję przetestować zestaw wskazówek z zakresu wystąpień przed kamerą, by czuć się pewniej siebie.

To szkolenie realizujemy online.

szkolenie: Komunikacja w zespole

“Nie dogadaliśmy się”, “nic o tym nie wiedziałem” czy „inaczej to zrozumiałem” – te słowa często słyszymy w pracy. Podstawą dobrej współpracy i skutecznego działania jest odpowiednia komunikacja werbalna i niewerbalna.

Uczestnicy szkolenia z komunikacji w zespole poznają własny styl komunikacji i dowiedzą się jakie niesie to szanse oraz konsekwencje. Skupimy się na tym, jak mówić, żeby nas słuchano i rozumiano oraz jak unikać barier komunikacyjnych, żeby nie wywoływać konfliktów. To sprawi, że uczestnicy bez trudu będą potrafili komunikować się ze współpracownikami oraz klientami.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie oraz online.

szkolenie: Savoir-vivre w biznesie

Wizerunek pracownika to wizytówka całej firmy. Wykorzystując zasady savoir-vivre w pracy, stawiamy na profesjonalizm zarówno w kontaktach z innymi pracownikami, jak również z kontrahentami i partnerami biznesowymi.

Uczestnicy szkolenia savoir-vivre w biznesie poznają najważniejsze zasady biznesowego savoir-vivre w sytuacjach służbowych, dzięki którym zadbają o profesjonalny wizerunek w pracy. Poznają także zasady netykiety, czyli etykiety w służbowej korespondencji elektronicznej oraz zasady prowadzenia rozmów telefonicznych. Dowiedzą się, jak dobierać odpowiedni strój do sytuacji biznesowej oraz jak wykorzystywać kolorystykę swojego ubioru i dodatki do budowania profesjonalnego wizerunku.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie oraz online.

szkolenie: Personal branding w sieci

W czasach szybkiego rozwoju technologii, spędzamy mnóstwo czasu przed smartfonem czy monitorem laptopa. To tam kupujemy, pracujemy, pozyskujemy klientów. Warto więc wiedzieć, jak wykorzystywać Social Media do budowania marki osobistej.

Podczas szkolenia personal branding w sieci uczestnicy poznają zasady prowadzenia profili społecznościowych na Facebooku oraz LinkedIn. Dowiedzą się, jak budować swoją markę w sieci i nie utracić przy tym autentyczności oraz prywatności. Uczestnicy szkolenia zbudują punkt po punkcie swoją strategię wizerunku, dzięki czemu zaczną płynnie poruszać się w sieci, budować wizerunek eksperta i pozyskiwać klientów na większą skalę.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie oraz online.

szkolenie: Naturalna pewność siebie i radzenie sobie ze stresem

Pewność siebie to siła, dzięki której mamy odwagę wypowiedzieć własne zdanie, przejąć inicjatywę, czy po prostu być asertywnym. Stres i brak pewności siebie to najczęstsze blokady w działaniu w zespołach, jak i u osób na wyższych stanowiskach.

Uczestnicy szkolenia poznają sposoby budowania pewności siebie oraz praktyczne techniki radzenia sobie ze stresem. Dowiedzą się również jak świadomie zarządzać swoimi emocjami w sytuacjach kryzysowych, tak by wychodzić z nich ze świetnym wynikiem.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie oraz online.

szkolenie: Tworzenie profesjonalnych prezentacji multimedialnych

Fatalnie przygotowana prezentacja multimedialna potrafi sprawić, że odbiorcy nie oderwą od niej wzroku. Niestety nie pomoże nam zyskać w oczach publiczności, wręcz przeciwnie! Na szczęście nie trzeba spędzać długich godzin na tworzeniu angażujących prezentacji multimedialnych.

Podczas szkolenia tworzenie profesjonalnych prezentacji multimedialnych, uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak tworzyć ciekawe slajdy, aby wzmocnić swój przekaz. Poznają możliwości programu PowerPoint oraz dowiedzą się, jakich innych narzędzi warto używać, aby stworzyć prezentację, która zostanie zapamiętana. Dzięki temu znacząco skrócą czas przygotowywania slajdów, a ich prezentacja multimedialna zyska na wartości.

To szkolenie realizujemy stacjonarnie oraz online.

Wartość szkolenia zależy od kilku czynników, jak np. ilość godzin lub dni szkoleniowych, czy wielkość grupy.
Skontaktuj się z nami, a w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas spersonalizowaną ofertę.

KONTAKT

Zobacz

wybrane realizacje.

AVIVA

ZOBACZ

ROYAL CANIN

ZOBACZ

TEDxYOUTH

ZOBACZ

INNERGO SYSTEMS

ZOBACZ

KREDO

ZOBACZ

TOASTMASTERS

ZOBACZ

Bądźmy

w kontakcie.

Chcesz poznać szczegóły naszych szkoleń lub nawiązać współpracę? Napisz maila, wiadomość na Facebook’u lub zadzwoń +48 505 765 204.

Autokreacja

kontakt@autokreacja.net

+48 505 765 204